Gå til indhold

KLATRESJOV LEGELANDET. DK ApS

2007
Stiftet
20
Ansatte
Seneste nyheder
Der er i øjeblikket ingen nyheder om KLATRESJOV LEGELANDET. DK ApS.
Hent flere nyheder
Adresse
c/o danh
Holmstrupgårdvej 18
8220 Brabrand
Kort fortalt
KLATRESJOV LEGELANDET. DK ApS blev etableret i 2007 og har adresse i Brabrand. I 2025 viste regnskabet en bruttofortjeneste på DKK 1,8 mio. Virksomheden er et anpartsselskab i branchen drift af andre forlystelser og fritidsaktiviteter.
Direktion
Ejerforhold
KLATRESJOV LEGELANDET. DK ApS
Beløb i DKK 1.000
Årets resultat
2021
2022
2023
2024
2025
1.000
500
0
-500
-1.000
Likviditetsgrad
124%
Tilfredsstillende
Afkastningsgrad
4%
Svag
Soliditetsgrad
48%
Meget god
Opgjort i fuldtidsækvivalenter (FTE)
Ansatte
, 2022 2023 2024 2025 2026 , 0 2 4 6 8
Likviditetsgrad
124%
Tilfredsstillende
Afkastningsgrad
4%
Svag
Soliditetsgrad
48%
Meget god
Beløb i DKK 1.000
Primært resultat
2021
2022
2023
2024
2025
1.000
500
0
-500
-1.000

Resultatopgørelse

2025
2024
2023
2022
2021
Omsætning-----
Bruttofortjeneste1.8331.9681.617-39977
Primært resultat123719939-710548
Finansielle poster netto-104-9-226-22-4
Resultat før skat19710712-733544
Årets resultat19710712-733489
Beløb i DKK 1.000
Bruttofortjeneste
2021
2022
2023
2024
2025
2.000
1.500
1.000
500
0
-500
Beløb i DKK 1.000
Årets resultat
2021
2022
2023
2024
2025
1.000
500
0
-500
-1.000

Aktiver

2025
2024
2023
2022
2021
Immaterielle anlægsaktiver100100100100100
Materielle anlægsaktiver504504438538538
Finansielle anlægsaktiver44735370114114
Anlægsaktiver i alt1.051957608752752
Omsætningsaktiver1.8792.1191.351892923
Aktiver i alt2.9303.0761.9591.6441.675

Passiver

2025
2024
2023
2022
2021
Egenkapital1.4021.392678-522266
Langfristet gæld-----
Kortfristet gæld1.5131.6691.2652.1551.393
Passiver i alt2.9303.0761.9591.6441.675
Beløb i DKK 1.000
Aktiver i alt
2021
2022
2023
2024
2025
4.000
3.000
2.000
1.000
0
Beløb i DKK 1.000
Egenkapital
2021
2022
2023
2024
2025
1.500
1.000
500
0
-500
-1.000

Regnskabsperiode

2025
2024
2023
2022
2021
Startdato2025-01-012024-01-012023-01-012022-01-012021-01-01
Slutdato2025-12-312024-12-312023-12-312022-12-312021-12-31