
HANGAR 4 STAUNING ApS
1975
Stiftet
Der er i øjeblikket ingen nyheder om HANGAR 4 STAUNING ApS.
Hent flere nyheder
Fabriksvej 2
7280 Sønder Felding
HANGAR 4 STAUNING ApS
Beløb i DKK 1.000
176%
God
6%
Tilfredsstillende
50%
Meget god
176%
God
6%
Tilfredsstillende
50%
Meget god
Beløb i DKK 1.000
Resultatopgørelse | 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|
| Omsætning | - | - | - | - | - |
| Bruttofortjeneste | 77 | 63 | 74 | 76 | 36 |
| Primært resultat | 66 | 52 | 63 | 65 | 25 |
| Finansielle poster netto | 0 | 0 | -1 | 0 | 0 |
| Resultat før skat | 66 | 52 | 63 | 64 | 25 |
| Årets resultat | 51 | 41 | 49 | 50 | 19 |
Beløb i DKK 1.000
Beløb i DKK 1.000
Aktiver | 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|
| Immaterielle anlægsaktiver | - | - | - | - | - |
| Materielle anlægsaktiver | 131 | 142 | 153 | 164 | 175 |
| Finansielle anlægsaktiver | - | - | - | - | - |
| Anlægsaktiver i alt | 131 | 142 | 153 | 164 | 175 |
| Omsætningsaktiver | 894 | 851 | 804 | 761 | 679 |
| Aktiver i alt | 1.025 | 993 | 957 | 925 | 854 |
Passiver | 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|
| Egenkapital | 508 | 957 | 916 | 867 | 817 |
| Langfristet gæld | - | - | - | - | - |
| Kortfristet gæld | 507 | 24 | 26 | 41 | 18 |
| Passiver i alt | 1.025 | 993 | 957 | 925 | 854 |
Beløb i DKK 1.000
Beløb i DKK 1.000
Regnskabsperiode | 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|
| Startdato | 2025-04-01 | 2024-04-01 | 2023-04-01 | 2022-04-01 | 2021-04-01 |
| Slutdato | 2026-03-31 | 2025-03-31 | 2024-03-31 | 2023-03-31 | 2022-03-31 |