Gå til indhold

GG udvikling ApS

2022
Stiftet
Seneste nyheder
Der er i øjeblikket ingen nyheder om GG udvikling ApS.
Hent flere nyheder
Adresse
Borgbjergsvej 13
2450 København SV
Kort fortalt
GG udvikling ApS blev etableret i 2022 og har adresse i København SV. I 2025 viste regnskabet en bruttofortjeneste på DKK -12.414. Virksomheden er et anpartsselskab i branchen ikke-finansielle holdingselskaber.
Direktion
Ejerforhold
Beløb i DKK 1.000
Årets resultat
2022
2023
2024
2025
0
-20
-40
-60
-80
-100
Likviditetsgrad
37%
Ikke tilfredsstillende
Afkastningsgrad
-12%
Ikke tilfredsstillende
Soliditetsgrad
-43%
Ikke tilfredsstillende
Likviditetsgrad
37%
Ikke tilfredsstillende
Afkastningsgrad
-12%
Ikke tilfredsstillende
Soliditetsgrad
-43%
Ikke tilfredsstillende
Beløb i DKK 1.000
Primært resultat
2022
2023
2024
2025
0
-10
-20
-30
-40
-50
-60

Resultatopgørelse

2025
2024
2023
2022
Omsætning----
Bruttofortjeneste-122-5-12
Primært resultat-54-40-47-58
Finansielle poster netto--00
Resultat før skat-94-40-47-59
Årets resultat-94-40-47-59
Beløb i DKK 1.000
Bruttofortjeneste
2022
2023
2024
2025
5
0
-5
-10
-15
Beløb i DKK 1.000
Årets resultat
2022
2023
2024
2025
0
-20
-40
-60
-80
-100

Aktiver

2025
2024
2023
2022
Immaterielle anlægsaktiver139163187212
Materielle anlægsaktiver22395774
Finansielle anlægsaktiver60100100100
Anlægsaktiver i alt220302344386
Omsætningsaktiver244134143163
Aktiver i alt464436487549

Passiver

2025
2024
2023
2022
Egenkapital-200-105-65-19
Langfristet gæld----
Kortfristet gæld664542553568
Passiver i alt464436487549
Beløb i DKK 1.000
Aktiver i alt
2022
2023
2024
2025
600
500
400
300
200
100
0
Beløb i DKK 1.000
Egenkapital
2022
2023
2024
2025
0
-50
-100
-150
-200

Regnskabsperiode

2025
2024
2023
2022
Startdato2025-01-012024-01-012023-01-012022-03-18
Slutdato2025-12-312024-12-312023-12-312022-12-31