
Garvergården Næstved ApS
2018
Stiftet
Der er i øjeblikket ingen nyheder om Garvergården Næstved ApS.
Hent flere nyheder
c/o Taipan Ejendomme Aps
Toldbodgade 8
4700 Næstved
Beløb i DKK 1.000
4%
Ikke tilfredsstillende
8%
Tilfredsstillende
17%
Tilfredsstillende
4%
Ikke tilfredsstillende
8%
Tilfredsstillende
17%
Tilfredsstillende
Beløb i DKK 1.000
Resultatopgørelse | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Omsætning | - | - | - | - | - |
| Bruttofortjeneste | 3.145 | 902 | 295 | -986 | 12.428 |
| Primært resultat | 2.963 | 387 | 295 | -3.723 | 12.428 |
| Finansielle poster netto | -1.051 | -1.565 | -521 | -248 | -135 |
| Resultat før skat | 1.912 | -1.178 | -226 | -3.971 | 12.293 |
| Årets resultat | 1.629 | -1.178 | -222 | -3.425 | 9.588 |
Beløb i DKK 1.000
Beløb i DKK 1.000
Aktiver | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Immaterielle anlægsaktiver | - | - | - | - | - |
| Materielle anlægsaktiver | 38.236 | 39.510 | 28.040 | 7.175 | 3.931 |
| Finansielle anlægsaktiver | - | - | - | - | - |
| Anlægsaktiver i alt | 38.236 | 39.510 | 28.040 | 7.175 | 3.931 |
| Omsætningsaktiver | 211 | 3.703 | 1.403 | 12.092 | 12.524 |
| Aktiver i alt | 38.446 | 43.213 | 29.442 | 19.267 | 16.455 |
Passiver | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Egenkapital | 6.419 | 4.791 | 5.978 | 6.199 | 9.624 |
| Langfristet gæld | 26.172 | 27.377 | 13.403 | 5.685 | 1.873 |
| Kortfristet gæld | 5.855 | 11.045 | 10.061 | 7.379 | 2.257 |
| Passiver i alt | 38.446 | 43.213 | 29.442 | 19.267 | 16.455 |
Beløb i DKK 1.000
Beløb i DKK 1.000
Regnskabsperiode | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Startdato | 2025-01-01 | 2024-01-01 | 2023-01-01 | 2022-01-01 | 2021-01-01 |
| Slutdato | 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 |