
ENI Construction ApS
2019
Stiftet
28. april
· jv.dk
Minusserne blev mindre: Byggevirksomhed i Vejen får mindre underskud
ENI Construction ApS
har netop afleveret regnskab for perioden 1 januar 2025 til 31 december 2025.
Læs artikel
Hent flere nyheder
Vinkelvej 12
6600 Vejen
ENI Construction ApS
Beløb i DKK 1.000
99%
Svag
-
Ikke beregnet
13%
Tilfredsstillende
99%
Svag
-
Ikke beregnet
13%
Tilfredsstillende
Beløb i DKK 1.000
Resultatopgørelse | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Omsætning | - | - | - | - | - |
| Bruttofortjeneste | -26 | -28 | -15 | -9 | -9 |
| Primært resultat | - | - | - | - | - |
| Finansielle poster netto | -405 | -148 | -2 | -2 | -1 |
| Resultat før skat | -1.315 | -18.699 | 5.560 | -1.275 | 202 |
| Årets resultat | -1.220 | -18.661 | 5.563 | -1.273 | 204 |
Beløb i DKK 1.000
Beløb i DKK 1.000
Aktiver | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Immaterielle anlægsaktiver | - | - | - | - | - |
| Materielle anlægsaktiver | - | - | - | - | - |
| Finansielle anlægsaktiver | 2.215 | 3.105 | 6.700 | 180 | 1.444 |
| Anlægsaktiver i alt | 2.215 | 3.105 | 6.700 | 180 | 1.444 |
| Omsætningsaktiver | 14.140 | 40 | 3 | 12 | 8 |
| Aktiver i alt | 16.354 | 3.145 | 6.703 | 192 | 1.453 |
Passiver | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Egenkapital | 2.045 | -12.011 | 6.642 | 154 | 1.427 |
| Langfristet gæld | - | - | - | - | - |
| Kortfristet gæld | 14.309 | 15.155 | 60 | 37 | 25 |
| Passiver i alt | 16.354 | 3.145 | 6.703 | 192 | 1.453 |
Beløb i DKK 1.000
Beløb i DKK 1.000
Regnskabsperiode | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Startdato | 2025-01-01 | 2024-01-01 | 2023-01-01 | 2022-01-01 | 2021-01-01 |
| Slutdato | 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 |