KONTAKT OS

Kontakt Erhverv+

ErhvervPlus Banegårdspladsen 1, 5000 Odense C Tlf.: 6545 5370

Produktchef Ejvind Bruus / 4013 1103 / ejvind@erhvervplus.dk

Redaktionen

Redaktionschef Mogens Kruse / 6545 5061 / mogens@erhvervplus.dk

Redaktør Henrik Skov / 2518 38 35 / henrikskov@erhvervplus.dk

Fyn Heidi Juel Skovrider / 6345 2233 / heidi@erhvervplus.dk

Sydjylland Carsten B. Grubach / 7211 4218 / carsten@erhvervplus.dk

Vestjylland Thomas Maxe / 4157 2157 / thomas@erhvervplus.dk

Østjylland Henrik Skov / 2518 3835 / henrik@erhvervplus.dk

Annonceafdelingen

Salgschef Harris Sander Brandt / 2360 5136 / harris@erhvervplus.dk

Medierådgiver Fyn Ulrik Bo Petersen / 6545 5545 / ulrik@erhvervplus.dk

Henrik Juul Kristensen / 2545 8075 / henrik@erhvervplus.dk

Medierådgiver Sydjylland Torben Sydbøge Nicolaisen / 2074 8322 / torben@erhvervplus.dk

Henrik Juul Kristensen / 2545 8075 / henrik@erhvervplus.dk

Medierådgiver Vestjylland Christian Abildtrup / 2080 2912 /christian@erhvervplus.dk

Henrik Juul Kristensen / 2545 8075 / henrik@erhvervplus.dk

Medierådgiver Østjylland Dennis Holdgaard / 2511 0252 / dennis@erhvervplus.dk

Henrik Juul Kristensen / 2545 8075 / henrik@erhvervplus.dk

Mailadresser til annoncer, navne og redaktioner

0/0
Annonce
Vestjylland

Ny taxalov: Skal hoteller selv køre taxa med gæsterne?

Annonce
Østjylland

Den 3-stjernede salami er fortsat en favorit på frokostbordet

Annonce
Erhverv

Chefen søgte sin egen stilling

Annonce
Annonce
Forsiden netop nu
Østjylland

En 100-årig i familien

Sydjylland

Verdens bedste festival fylder 45 år

Vestjylland

Anders og Sebastian har byttet pucken ud med god kaffe

Sydjylland

Sparepengene satses på ambitiøst 3D-firma

Fyn

Uddannelse er vidensamfundets vigtigste råstof

Østjylland

Daniel sagde ja i Løvens hule - men nej til kontrakten med Stadil og Buch

Annonce